Müşterilerimiz Ne Dedi? | İmk Yapı
Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki iletişim bilgileri ile bize ulaşabilirsiniz.
Karakaş mh. Cumhuriyet Caddesi No:85
KIRKLARELİ
Müşterilerimiz Ne Dedi?
Comments
Yazılımcı
Oğuz Sarıkaya
İmk Yapı İnşaat, projemizin başından sonuna kadar her ayrıntıyla ilgilendi. Mühendislik hizmetleri konusunda çok deneyimli bir firma olduklarını gördük. Ekipleri çalışkan, özverili ve işlerinde gerçekten uzmanlar. Projenin bütçesini de zamanında ve tam olarak takip ettiler. Kesinlikle tekrar çalışmak isteyeceğimiz bir firma.
Comments
Emekli
Meryem Özdemir
İmk Yapı İnşaat, bizim için hayal ettiğimiz evi gerçeğe dönüştürdü. Projemiz için sundukları tasarım ve inşaat hizmetleri çok profesyonel ve kaliteliydi. Tüm süreç boyunca bizimle iletişim halinde oldular ve her aşamada bizim fikirlerimizi dikkate aldılar. Kesinlikle tavsiye ederim.
Comments
KobiWeb Teknolojileri
Mustafa Özdemir
İmk Yapı İnşaat, tamamen özelleştirilmiş bir proje için çalıştığımızda, bizimle birlikte çalışarak tam olarak ne istediğimizi anladılar. Projenin tüm aşamalarında, her ayrıntıyı dikkatle takip ettiler ve her zaman bütçeyi göz önünde bulundurarak hareket ettiler. Mükemmel bir sonuç aldık ve Imk Yapı İnşaat'ın profesyonelliğine hayran kaldık.
Comments
Trakya Baskı Merkezi
Emre Kovankaya
İmk Yapı İnşaat, işlerini gerçekten iyi yapıyorlar. Projenin başlangıcından sonuna kadar her ayrıntıya özen gösterdiler ve zamanında teslim ettiler. Çalışanlarının hepsi çok profesyonel ve yardımseverlerdi. Yeniden çalışmak için sabırsızlanıyorum.